Aktualności

Nasze wydarzenia i imprezy.

Rajdowe Kryterium Orlika 2020 za nami.

Pomimo Covidu, żółtej strefy i wielu innych mniejszych i większych okoliczności przyrody udało się nam po raz kolejny zorganizować tą naszą rajdową imprezę na którą czekamy cały rok, choć już wiemy od załóg, że nie tylko my . Za miłe słowa dziękujemy Wam bardzo, robimy to w dużej mierze dla Was.

A teraz kilka słów podsumowania.

Rajdowe Kryterium Orlika 2020 przeszło do historii.

Po dwóch latach wróciliśmy z odcinkami specjalnymi na teren gminy Czernice Borowe. Z tego miejsca pragniemy podziękować Wójtowi Wojciechowi Brzezińskiemu za pomoc ale jeszcze bardziej mieszkańcom miejscowości Ostafieje, Miłoszewiec, Kownaty, Dzielin, Chrostowo Wielkie, Wyderka za wyrozumiałość i ciepłe przyjęcie podczas przygotowań.

Był również odcinek uliczny w Przasnyszu, tu pragniemy podziękować Burmistrzowi Przasnysza Łukaszowi Chrostowskiemu za pomoc, udostępnienie Targowicy Miejskiej na której mogliśmy zorganizować Park Serwisowy.

Dziękujemy również mieszkańcom Przasnysza za wyrozumiałość z powodu zamknięcia ulicy Orlika i Sadowej.

Wielkie dzięki kierujemy do Grzegorza Grabowskiego, Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 w Przasnyszu i Grzegorza Sztymelskiego – pracownika szkoły za możliwość zorganizowania biura zawodów.

Dziękujemy Wydziałowi Ruchu Drogowego KPP Przasnysz za profesjonalne zabezpieczenie terenów na których odbywały się próby sportowe.

O bezpieczeństwo na odcinkach dbali strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych z Jednorożca, Pawłowa Kościelnego, Węgry, Krasnego i Czernic Borowych, a gaśnice na odcinki specjalne udostępniła firma SERWIS GAŚNIC – KAROL PRAGACZ z Chorzel za co bardzo dziękujemy.

Wielkie dzięki Arek Szweda za świetną relację foto

Pogoda dopisała, ilość startujących załóg – chyba jedna z większych w historii Rajdowego Kryterium Orlika, cieszy nas to bardzo bo wiemy, że nasza praca włożona w przygotowanie nie idzie na marne.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok choć planowanie przyszłości w tych czasach jest trudne.

Mamy ambicje i chcemy więcej, więc może przyszłoroczne Kryterium ewaluuje i stanie się jeszcze bardziej „dojrzałe” czego sobie i Wam wszystkim miłośnikom i pasjonatom motorsportu życzymy.

 

Back to top