Aktualności

Nasze wydarzenia i imprezy.

Wielkimi krokami zbliża się święto dla miłośników rajdów terenowych – 41 Rajd Polskie Safari 2022. Już po raz piąty na przasnyskiej ziemi gościć będziemy najlepszych zawodników w tej dyscyplinie sportu motorowego. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 30-31 lipca 2022 r.

Oprócz 4 Rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, Mistrzostw Polski Rajdów Baja, Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych, Pucharu Polski Rajdów Baja, 4. Rundy Dacia Duster Motrio Cup rozegrana zostanie 5. Runda FIA-CEZ.

Wzorem lat ubiegłych bazą rajdu będzie Przasnysz, gdzie mieścić się będzie biuro zawodów oraz park serwisowy. Tam kibice będą mogli spotkać się ze sportowcami, a także przyjrzeć się pracy całego zespołu podczas prac serwisowych. Miejsce startu oraz ceremonia mety zlokalizowane zostaną na malowniczym placu rynku miasta.

Trasa Rajdu będzie mieszanką dobrze znanych odcinków specjalnych, które rozegrane zostaną na terenie gmin: Przasnysz, Jednorożec, Krzynowłoga Mała oraz Chorzele. Na tegorocznym 41 Rajdzie Polskie Safari na zawodników czeka sobotni prolog a w niedzielę sześć prób [...]

Już dziś zapraszamy wszystkich motocyklistów i nie tylko na Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2022, które po dwuletniej przerwie jako impreza plenerowa wraca do Przasnysza i Powiatu Przasnyskiego.

30 kwietnia zapraszamy o godz. 12.00 na Rynek Miejski w Przasnyszu skąd przejedziemy do pobliskiego Rostkowa na Mszę Św.

Z Rostkowa przez Przasnysz przejedziemy w paradzie zabezpieczanej przez Policję Przasnysz i udamy się do Zajazdu Sebory na koncert zespołu Droga Na Ostrołękę .

Impreza współfinansowana przez Powiat Przasnyski.

Nad bezpieczeństwem będą czuwać ratownicy drogowi z Moto Auto Klubu

Przejazd z rynku miejskiego do kościoła rozpocznie się o godzinie 13:00

 

Przejazd z kościoła do Zajazdu Sebory planowany jest na godzinę 14:30

AMK Rzemieślnik pragnie zaprosić wszystkie grzeczne dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem, które odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia o godzinie 14:00 na Rynku Miejskim w Przasnyszu.

Gorąca atmosfera i moc atrakcji gwarantowana!

 

 

Klasyfikacja końcowa Rajdowe kryterium Orlika 2021

Pliki do pobrania

Wyniki KJS

Wyniki_SKJS

 

Poniżej publikujemy ostateczne listy startowe KJS i SKJS Rajdowego Kryterium Orlika 2021.

LISTY STARTOWE RKO 2021

DECYZJA ZSS nr 1

 

Rajdowe Kryterium Orlika – Przasnysz, 9.10.2021r.

Regulamin RKO KJS 2021

Regulamin RKO SUPER KJS 2021

Zgłoszenie RKO 2021

 

Zapraszamy do udziału w II Rundzie Sveda Audio Rally Sprint. Tym razem miłośnicy motosportu spotkają się w Przasnyszu, gdzie przygotowaliśmy dla nich dwa wyjątkowe odcinki (Stara Targowica, dawna baza PKS).

Impreza odbędzie się w niedzielę, 4 lipca. Start godzina 10:00.

O pucharze

Auto Moto klub „Rzemieślnik” w Przasnyszu organizuje w tym roku amatorski puchar rajdowy dla kierowców amatorów. Impreza pod nazwą Sveda Audio Rally Sprint 2021 składać się będzie z 4 rund rozgrywanych na terenie powiatu przasnyskiego. Ideą organizatorów jest zaproszenie do udziału jak największej liczby kierowców amatorów chcących wziąć udział w rywalizacji sportowej oraz podszkolić swoje umiejętności w bezpiecznych warunkach.

Regulamin pucharu jest tak przygotowany, żeby każdy znalazł dla siebie jakąś kategorię, niezależnie jakim samochodem osobowym dysponuje. Jest również kategoria dla zupełnie „cywilnych” aut, ponieważ organizator zaprasza osoby, które do tej pory nie miały styczności z rajdami samochodowymi, by spróbowały swoich sił. Każda runda odbywać się będzie na terenie innej gminy i składać się [...]

Auto Moto klub „Rzemieślnik” w Przasnyszu organizuje w tym roku amatorski puchar rajdowy dla kierowców amatorów. Impreza pod nazwą Sveda Audio Rally Sprint 2021 składać się będzie z 4 rund rozgrywanych na terenie powiatu przasnyskiego. Ideą organizatorów jest zaproszenie do udziału jak największej liczby kierowców amatorów chcących wziąć udział w rywalizacji sportowej oraz podszkolić swoje umiejętności w bezpiecznych warunkach.

Regulamin pucharu jest tak przygotowany, żeby każdy znalazł dla siebie jakąś kategorię, niezależnie jakim samochodem osobowym dysponuje. Jest również kategoria dla zupełnie „cywilnych” aut, ponieważ organizator zaprasza osoby, które do tej pory nie miały styczności z rajdami samochodowymi, by spróbowały swoich sił. Każda runda odbywać się będzie na terenie innej gminy i składać się będzie z 2 tras przejeżdżanych czterokrotnie. Nawierzchnia tras będzie równa i utwardzona, głównie asfaltowa i betonowa.

1. Runda Sveda Audio Rally Sprint odbędzie się 13 czerwca na terenie gminy Czernice Borowe. Władze samorządowe oraz mieszkańcy tej gminy to szczególni przyjaciele AMK „Rzemieślnik”, [...]

Po rocznej przerwie „covidowej” wracamy z organizacją Rowerowego Dnia Dziecka, który cieszy się dużym zainteresowaniem dzieciaków. W tym roku w porozumieniu z dyrekcją przasnyskich szkół podstawowych i Policja Przasnysz w Przasnyszu organizujemy egzamin na kartę rowerową ? dla dzieci powyżej ? roku życia. II Przasnyski Wyścig Rowerów ? Biegowych to sposób na zaszczepienie rywalizacji wśród tych najmłodszych rowerzystów, którzy nie ukończyli jeszcze 6️⃣ lat. Wszystkich rodziców, którzy chcieliby zgłosić swoje pociechy do wyścigu prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy amkrzemieslnik@o2.pl, który musi zawierać imię i nazwisko oraz wiek uczestnika. Zapraszamy 3️⃣0️⃣ maja 2021 r. o godz. 1️⃣1️⃣.0️⃣0️⃣ na teren Miasteczka Ruchu Drogowego w okolicach [...]
Back to top