Aktualności

Nasze wydarzenia i imprezy.

RAJDOWE KRYTERIUM ORLIKA 2020!

Auto Moto Klub „Rzemieślnik” w Przasnyszu już od kilku lat organizuje na terenie Przasnysza i gmin ościennych imprezę rajdową dla kierowców amatorów ale i nie tylko.

RAJDOWE KRYTERIUM ORLIKA bo taką nazwę nosi ta impreza organizowana jest jako KJS (konkursowa jazda samochodem) jak również SKJS (Super KJS) i odbywa się na zamkniętych droga publicznych.

Tak jak w latach ubiegłych tak i w tym roku składa się z 6 odcinków specjalnych (2 odcinki pokonywane 3 krotnie) oraz odcinka ulicznego w centrum Przasnysza, który cieszy się dużym zainteresowanie publiczności ze względu na widowiskową trasę, a co się wiąże z efektownym pokonywanie jej przez zawodników.

Rajdowe Kryterium Orlika w liczbach to ok. 30 załóg, które przyjeżdżają do nas z różnych części województwa mazowieckiego, ale również i sąsiednich województw. Przy obsłudze imprezy pracuje w sumie ok. 100 ludzi, są to sędziowie, strażacy ochotnicy bez których nie bylibyśmy w stanie zabezpieczyć tras przejazdu oraz członkowie naszego stowarzyszenia. Całkowita długość odcinków specjalnych to 24 km, natomiast tzw. dojazdówek to 107 km.

– „Nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić wszystkich miłośników sportów motorowych do Przasnysza 10 października na kolejną edycję Rajdowego Kryterium Orlika 2020” – powiedział Andrzej Miecznikowski, Dyrektora Rajdu.

Regulamin_kjs_2020

Plan_sanitarny

Zgłoszenie_RKO_2020

Regulamin_skjs_2020

Back to top